مشاور ایزو , آموزش ایزو , ISO , گواهینامه ایزو , انواع استاندارد , انواع سیستم

خدمات قابل ارائه

شرکت مهندسین مشاور  برنامه های متنوع و خدمات زیادی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است و در راستای بالا بردن سطح رضایت مشتریان , مطابق با استاندارد بین المللی ISO 10002 و ISO 10004 , عمل می نماید.

شما لایق بهترین ها هستید و تمام سعی و تلاش ما در ارائه خدمات مطلوب به شماست.

آموزش یکی از خدمات اصلی قابل ارائه به شما مشتریان عزیز می باشد و ما برای اینکه بتوانیم شرایط خوبی را در این زمینه برای شما فراهم نماییم از هیچ کوششی دریغ نکرده و همواره بهبود مستمر در فرآیندها را سرلوحه انجام فعالیت هایمان قرار میدهیم. برای آموزش روش های مختلفی را با بهره بردن از بهترین اساتید، فراخور نیازهای شما در نظر گرفته ایم که شرح بیشتر آنها را در این صفحه میتوانید مطالعه و بررسی نمایید.

مشاوره , یکی دیگر از خدمات اصلی قابل ارائه به شما مشتریان ارجمند می باشد که تیم کارشناسی ما همواره آمادگی ارائه آن را در زمینه های متنوع و مختلف به شما مشتریان محترم دارد. شرح بیشتر خدمات مشاوره را در این صفحه , دنبال بفرمایید.

انواع گواهی نامه ایزو , از دیگر خدمات اصلی ما برای شما مشتریان محترم , ارائه انواع گواهینامه ایزو , برای استانداردها و سیستم های ملی و بین المللی مختلف می باشد. با توجه به اینکه شرکت مهندسین مشاور گسترش اندیشه کیفیت بیش از بیست سال تجربه و سابقه همکاری با CB های مختلف را دارا می باشد، به همین دلیل، ما در ارائه , گواهی نامه انواع ایزو , ( گواهینامه ISO ) بهترین تامین کننده شما خواهیم بود. اطلاعات بیشتر در این زمینه را در این صفحه پیدا خواهید کرد.

, ممیزی AUDIT ,  ممیزی یکی دیگر از خدمات قابل ارائه به شما مشتریان محترم می باشد که میتواند با توجه به نیازهای سازمان متقاضی، هدف گذاری های مختلفی داشته و خروجی های مد نظر سازمان شما را از اجرای آن به دنبال داشته باشد. شرح بیشتر این موضوع را در این صفحه پیگیری نمایید.

 

ما با افتخار در کنار شما هستیم …


         منتظر تماس شما هستیم  …