مشاور ایزو , آموزش ایزو , ISO , گواهینامه ایزو , انواع استاندارد , انواع سیستم

برگزاری دوره های آموزشی

آموزش در ابتدا، میانه و پایان هر فرآیندی، از اصلی ترین معیارهایی است که میتواند تضمین کننده موفقیت ها در رسیدن به اهداف باشد.

انجام هر کار و فعالیتی بدون در نظر داشتن اجرا و برگزاری آموزش های لازم و متناسب، نمیتواند ما را به اهداف مشخص شده آن برساند. البته بایستی به این نکته نیز توجه ویژه ای داشته باشیم که بسیاری از آموزش های اصلی و موثر در تمامی فرآیندها و کارهای مختلفی که انجام میشوند در حین گفتگوها، جلسات، مراحل راه اندازی و … اتفاق می افتد و ممکن است این گونه موارد آموزشی بسیار مهم و اثربخش در ذهن برخی از افراد و یا سازمان ها به عنوان آموزش در نظر گرفته نشوند. فارغ از اینگونه آموزش هایی که در سازمان ها همواره در حال انجام می باشند و از مهم ترین نوع آموزش ها می باشند، ما در شرکت مهندسین مشاور گسترش اندیشه کیفیت در کنار شما هستیم تا با برگزاری انواع دوره های آموزشی مورد نیاز شما گامی در راستای رشد و تعالی سازمانی شما برداریم.

با توجه به گستره انواع آموزش های سازمانی ( آموزش های استاندارد , آموزش های سیستمی ، سازمانی و ساختاری , آموزش تخصصی و مهارتی , … ) و همچنین تنوع سازمان های مختلف تولیدی محصولات و خدمات، ارائه خدمات آموزشی و هدف گذاری و برنامه ریزی برای اجرای اثربخش آنها و هماهنگ کردن موارد مذکور با اعلام نیاز و تقاضای جامعه هدف، فرآیندی پیچیده و سخت می باشد.

تیم کارشناسی ما در زمینه طراحی و اجرای انواع دوره های آموزشی با هدف گذاری اثربخش بالا، با دو روش برنامه ریزی شده آمادگی اجرای آموزش های مورد نیاز شما متقاضیان محترم را دارد.

روش های برگزاری آموزش برای شما مشتریان محترم عبارتند:

برگزاری دوره های آموزشی در محل سازمان و شرکت شما
برگزاری دوره های اموزشی در آکادمی آموزش شرکت گسترش اندیشه کیفیت

                               منتظر تماس شما هستیم …