مشاور ایزو , آموزش ایزو , ISO , گواهینامه ایزو , انواع استاندارد , انواع سیستم

در سازمان / شرکت شما

یکی از برنامه های اصلی آموزشی شرکت مهندسین مشاور نیک اندیشان کارنیک در راستای کم کردن هزینه ها و بهره وری در زمان و اثربخشی بیشتر دوره های آموزشی، برگزاری و اجرای دوره های اموزشی و کارگاه های آموزشی در محل شرکت ها و سازمان های متقاضی می باشد.

این نوع از آموزش ها باعث صرفه جویی قابل توجهی از نظر مبلغ و زمان برای مشتریان متقاضی میشود.

برای برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی مختلف در محل سازمان های متقاضی بایستی با توجه به نوع و نحوه اجرای دوره و سرفصل ها و همچنین زمان مورد نیاز آن با مسئول آکادمی آموزش شرکت هماهنگ شده و با یک برنامه ریزی مطلوب اقدام به برگزاری دوره های مورد نیاز کرد. شایان ذکر است که برگزاری دوره ها و کارگاه های اموزشی در محل مشتریان با برگزاری و اجرای آنها در اکادمی آموزش شرکت ممکن است که متفاوت بوده و با توجه به زیرساخت های موجود در شرکت های متقاضی، برنامه ریزی و اجرا میگردد.

شرکت مهندسین مشاور نیک اندیشان کارنیک مفتخر است که با سال ها تجربه در راستای برگزاری و اجرای دوره های آموزشی مختلف مدیریتی، مهندسی و کیفی در بیش از یکصد و چهل شرکت و سازمان مختلف در سراسر کشور، بتواند در رشد ، تعالی و توسعه انواع کسب و کارها تاثیر داشته و در این مسیر همراه و همگام با تمامی مشتریان ارجمند باشد.


آکادمی آموزش شرکت مهندسین مشاور نیک اندیشان کارنیک با استفاده از مدرسین باتجربه و متخصص آمادگی ارائه خدمات آموزشی مورد نیاز شما مشتریان عزیز را دارد

                منتظر تماس شما هستیم . . .               ۳۳۲۲ ۹۳۰ ۰۹۳۵                  ۴۴۴۷۵۵۸۹ – ۰۲۱