مشاور ایزو , آموزش ایزو , ISO , گواهینامه ایزو , انواع استاندارد , انواع سیستم

مدیریت زنجیره تامین SCM

مدیریت زنجیره تامین   SCM     Supply Chain Management  

دربرگیرنده و تلفیق دانش های مختلفی از فرآیندهای سازمانی که با هنر مدیریت و دانش محاسبات و منطق، به طور کلی در راستای بهبود دسترسی به مواد اولیه، ساخت محصولات و خدمات و انتقال آن به مشتریان می باشد.

امروزه صحبت کردن در خصوص سیستم ها و ساختارهایی که بر پایه فناوری اطلاعات IT قابلیت برنامه ریزی و اجرا دارند، در سازمانها و شرکت های مختلف خیلی زیاد شده و بسیاری از صنایع و کارخانجات به درستی دریافته اند که اگر به حوزه های مرتبط با فناوری اطلاعات ورود نکنند، قطعا گوی رقابت را به رقباء خود واگذار خواهند کرد. در سال های اخیر شاهد طراحی و تولید نرم افزارهای مختلفی هستیم که به کمک شرکت ها و سازمان ها آمده و به دنبال استقرار فرآیند بهبود مستمر در آنها هستند.

یکی از دغدغه های اصلی تولید کنندگان نرم افزارهای سیستمی و فرآیندی، داشتن مشتریانی است که خواهان محصولات آنها باشند.

بنابراین شرکت های تولید کننده در حوزه های فناوری اطلاعات بایستی محصولات خود را به گونه ای طراحی و تولید نمایند که پاسخگوی نیاز ها و چالش های مشتریان خود بوده و در عرصه رقابت در بازار بتوانند از رقبای خود پیشی گرفته و مشتریان بیشتری را داشته باشند، زیرا تولید یک محصول در حوزه IT هزینه های زیادی داشته و اگر برای آن بازار مناسبی بوجود نیاید، شرکت تولید کننده دچار ضررهای بسیاری خواهد شد.

شرکت های تولید کننده محصولات حوزه فناوری اطلاعات IT  برای موفقیت در کسب و کار خود بایستی دارای تیم های تجزیه و تحلیل سیستمی و ساختاری متخصص و باتجربه بوده تا بتوانند درک درستی از نیازهای مشتریان خود داشته تا در عرصه رقابت به موفقیت برسند.

سازمان ها از طراحی، آموزش و استقرار  مدیریت زنجیره تامین چه انتظاراتی داشته باشند

 


    منتظر تماس شما هستیم …